סבוניות

אם פעם היו משמשות אותנו סבוניות שהיה נהוג להניח על השיש, כיוון שהסבון עצמו היה מגיע בצורת מוצק. הרי שבימינו, בעיקר כשמדובר בשירותים במוסדות ציבוריים ופרטיים, עברו כבר מזמן לעשות שימוש במתקנים המיועדים לנוזל. וזה כנראה משום שלפעולה זו יש יתרון אחד מובהק, היא נקייה והיגיינית יותר, מה שחשוב לרבים מאיתנו.

בבית כל אחד יכול להחליט באיזה אביזר הוא מעוניין ובאיזה עיצוב, אם מתקן לסבון נוזלי או מוצק. אך כשזה מגיע לחדרי שירותים במקום העבודה, במסעדה, בבית הספר, בבית חולים או בכל מקום אחר שאינו הבית אין לנו שליטה על מה שקורה, הבעלים או המנהלים הם אלה שמחליטים.

אך עם הזמן ניתן לראות יותר ויותר מקומות שבוחרים בשיטה הפשוטה, האסתטית והאפקטיבית הזו ומספקים לעובדים, ללקוחות או למבקרים את האפשרות להתנקות ולהתרענן בדרך נוחה ויעילה יותר.

מתקן לסבון נוזלי – בואו להכיר את ההיצע הרחב

אז אם זה מה שאתם מחפשים, ואין זה משנה אם לאמבטיה או פח לשירותים הפרטיים שלכם או לאלה של המשרד, בית העסק או החברה, אם בבודדים או בכמות גדולה. אוקיינוס פה כדי לספק לכם את הפתרונות המתקדמים בתחום, ואתם יותר ממוזמנים לערוך הכרות עם ההיצע הרחב ולבחור מתוך מגוון דגמים בזה שעונה על הדרישות והציפיות שלכם.

מבחר סבוניות מעוצבות לבחירתכם

כמו שכבר הוזכר, הזמנים השתנו ועמם גם המציאות, ואט אט גושי הסבון המוצקים הופכים פחות מבוקשים ואת מקומם תופס מתקן לסבון נוזלי. האפשרויות הן מגוונות והעיצובים חדשניים, כך שכל אחד יכול למצוא את הפריט שיתאים לא רק לצורך אלא גם לטעם.

אצלנו תמצאו מבחר סבוניות מעוצבות, שקופים או אטומים, מנירוסטה, שיש או פלסטיק, במידות וגדלים שונים. ולא רק גם מטהרי ומבשמי אוויר, שירות נטרול ריחות ייחודי, מייבשי ידיים, כפפות, אביזרי וחומרי ניקיון, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר ועוד, ובמחירים אטרקטיביים.

משרדי החברה נמצאים ברחוב יעקב פריימן 20, באזור התעשייה ראשון לציון. אל כל הציוד והמוצרים תוכלו להתוודע בקטלוג באתר - וכמובן לפנות אלינו, לקבל מענה מקצועי בטלפון או על ידי השארת פרטים בטופס צור הקשר. נשמח להעניק לכם שירות אמין ואדיב.